HİTBET’TE HER GÜN, YATIRIM YAPAN ÜYELERE 20 FREESPİN!

HİTBET’E GİRİŞ İÇİN TEK YETKİLİ SİTE

1. Her gün sonu, o gün içerisinde yatırım yapmış olan tüm üyelerimize 00:00’dan sonra 20 Freespin eklemesi yapılmaktadır.

2. Bu promosyondan o gün içerisinde yatırım yapmış olan tüm üyelerimiz faydalanabilir.

3. Freespin‘in herhangi bir çevrimi veya şartı mevcut değildir. Netent Slot sağlayıcısı oyunlarında oynanabilir ve Freespinler’den yapılan kazançlar ile site üzerindeki her oyunda oynanabilirsiniz.

4. Üyeler Freespin ile sadece bir kez çekim yapabilirler. Gün sonu Freespin ile elde edilen kazancın maksimum 100 TL çekim yapabilirler. Aynı şekilde, maksimum kazanç miktarı 100 TL’dir.

5. Çekim esnasında kimlik bilgileri doğrulanamayan kullanıcıların hesapları kapatılarak elde ettikleri kazanç silinecektir. Kullanıcıların bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.

6. “HİTBET” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

7. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “HİTBET” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

8. Hitbet Genel Bonus Kuralları geçerlidir.

9. Geçerli Oyun Listesi: Starburst, Dazzle Me, Berryburst, Fairytale Legends: Hansel And Gretel, Fairytale Legends: Mirror Mirror.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*